+48 601 72 14 05 montex0@op.pl
O firmie

Fundamentem dla firmy „MON-TEX” powstałej w 1997 roku, był rodzinny zakład rzemieślniczy otwarty w roku 1984. W 1987 roku, firma zakończyła kontrakty zagraniczne i skoncentrowała się na inwestycjach prowadzonych na terenie naszego kraju.

Założyciele firmy rozpoczęli działalność związaną z realizacją sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i deszczowych, jak również przyłącz wodno-kanalizacyjnych na terenie miasta Poznania i okolic. W późniejszym okresie, spółka poszerzyła działalność na rynek krajowy i zagraniczny, wykonując instalacje c.o. i wod-kan.

W lutym 2007, zmarł jeden ze założycieli firmy „MON-TEX”, Pan Zbigniew Pacholski, a od marca 2007 roku, po zmianie statusu zakładu, kontynuujemy działalność gospodarczą pod tą samą nazwą.

„MON-TEX” jako rzetelny i sprawdzony zakład rzemieślniczy, zdobył uznanie w Poznańskich Wodociągach i znalazł się na liście zakładów referencyjnych „AQUANET-u”. Tym samym otrzymaliśmy stałą zgodę na wykonywanie sieci, oraz przyłącz wodnych i kanalizacyjnych na terenach podległych spółce.

Mając za priorytet zadowolenie naszych klientów, którzy są najlepszą reklamą dla firmy, stale podnosimy jakość świadczonych usług, dostosowując się do wymagań rynku i indywidualnych potrzeb naszych klientów.

of1
o2

Jeśli zamierzają Państwo dołączyć do grona zadowolonych inwestorów, powierzających swój kapitał w ręce firmy solidnej, uczciwej i z tradycjami, „MON-TEX” doskonale komponuje się w Państwa wymagania.