Nasza historia

Fundamentem dla firmy „MON-TEX” powstałej w 1997 roku, był rodzinny zakład rzemieślniczy otwarty w roku 1984. W 1987 roku, firma zakończyła kontrakty zagraniczne i skoncentrowała się na inwestycjach prowadzonych na terenie naszego kraju.

Założyciele firmy rozpoczęli działalność związaną z realizacją sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i deszczowych, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych na terenie miasta Poznania i okolic. W późniejszym okresie, spółka poszerzyła działalność na rynek krajowy i zagraniczny, wykonując instalacje c.o. i wod-kan.

Od marca 2007 roku, po śmierci założyciela firmy MON-TEX, Pana Zbigniewa Pacholskiego, kontynuujemy działalność pod tą samą nazwą.

Nasza misja

MON-TEX jako rzetelny i sprawdzony zakład rzemieślniczy zdobył uznanie w Poznańskich Wodociągach i znalazł się na liście zakładów referencyjnych AQUANET S.A. Tym samym otrzymaliśmy stałą zgodę na wykonywanie sieci oraz przyłączy wodnych i kanalizacyjnych na terenach podległych spółce.

Współpracujemy i działamy również na terenie okolic Poznania.

Utrzymujemy współpracę z TP-KOM Tarnowo Podgórne, PUK Rokietnica, CTPW Czerwonak, PUK Komorniki, PUK Dopiewo, Zakład Komunalny w Kostrzynie, Zakład Komunalny w Suchym Lesie i wieloma innymi jednostkami w rejonie.

Mając za priorytet zadowolenie naszych Klientów, którzy są najlepszą reklamą dla firmy, stale podnosimy jakość świadczonych usług, dostosowując się do wymagań rynku i indywidualnych potrzeb Klientów.

Jeśli zamierzają Państwo dołączyć do grona zadowolonych inwestorów, powierzających swój kapitał w ręce firmy solidnej, uczciwej i z tradycjami, „MON-TEX” doskonale wkomponuje się w Państwa wymagania. Zapraszamy!

Zainteresowany współpracą?